18 вересня 2019 року, відбулася тридцять п’ята сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови І.О. Ольшевського. Під час засідання депутати розглянули 49 питань порядку денного.
    Секретар міської ради В.В. Капітула ознайомила присутніх з результативністю роботи депутатів Здолбунівської міської ради. За чотири роки роботи міські депутати ухвалили 968 рішень та взяли участь у понад сотні засідань постійних депутатських комісій. Подали чимало звернень і пропозицій до Плану соціально-економічного розвитку міста на 2015-2020 роки. Найбільшу активність проявили депутати Д.Ю. Сирота та С.С. Кучерук, кожен з яких подав по 19 звернень, по 17 з яких включили до плану розвитку міста, 6 з 13 звернень М.В. Орлова. Активну позицію проявили Ю.В. Білецький, А.Ю. Українець, А.Й. Броніч, Л.В. Бабак, Ю.О. Базан, А.Ю. Кардаш. Загалом за зверненнями депутатів включеними до місцевих програм було виконано робіт по об’єктах: у 2017 році на суму 10751 тис. грн, у 2018 році на 120433,5 тис. грн, у 2019 році на 7454,6 тис. грн.
    Завдяки ініціативі міських депутатів і жителів Здолбунова реалізовується Програма «Безпечне місто Здолбунів», у межах якої встановлено 40 відеокамер на вулицях міста. Відновлено рух маршрутного автобуса «Експрес», збільшено кількість урн і контейнерів для сміття та інформаційних щитів, збудовано й оновлено чимало спортивних та ігрових майданчиків. Передбачено кошти для участі у співфінансуванні районної Програми розвитку пластового руху та для участі в спортивних змаганнях футбольних клубів, міському клубу «Богатир» та іншим громадським організаціям. Встановлено павільйони на автобусних зупинках, заасфальтовано понад 7 км доріг на вулицях та у провулках міста, облаштовано і відремонтовано понад 2,8 км пішохідних доріжок. Окрім цього, спільними зусиллями містян, депутатів і міської ради зроблено ще чимало справ, і депутати на досягнутому зупинятися не збираються.
    На сесії депутати підтримали зміни до місцевих програм та міського бюджету на 2019 рік, а також погодили надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Здолбунова. Також розглянули низку питань щодо земельних відносин.


      Керуюча справами виконавчого комітету міської ради С.О. Вознюк повідомила, що Рівненське обласне БТІ передасть у КП «Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації» всі архівні документи про набувачів нерухомого майна Здолбунівського району. Це полегшить роботу міському БТІ та отримання послуг установи громадянами нашого району, адже тепер останнім не доведеться їздити за деякими документами у Рівне.
Йшлося на засіданні й про те, що у Здолбунові створено інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами у двох дошкільних навчальних закладах - «Ладоньки» та «Усмішка», відкрито таку додаткову групу в ДНЗ «Дзвіночок».
    На сесійному засіданні були присутні мешканці будинку № 151 по вул. Шевченка з проханням допомогти фінансово управляючій компанії, яка його обслуговує, облаштувати зручне покриття у дворі. Оскільки заїзд заасфальтований, а у дворі катакомби, водоканал підняв на 20 см каналізаційні люки і двір після дощів постійно заливає.
    Звертались до депутатів з проханням і щодо виділення коштів Здолбунівському районному відділенню ГУ ДСНС у Рівненській області на придбання рукавів для пожежної частини, адже цей елементом пожежники застосовують в роботі постійно, через що він зношується і тому періодично постає потреба у його придбанні. А представник Здолбунівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповів, що для цієї установи необхідні кошти на утеплення і ремонт призовної дільниці. Заслухавши представників пожежної та військової частин і жителів Здолбунова, депутати міської ради підтримали виділення коштів на вищевказані потреби.

https://www.youtube.com/watch?v=87DikhjZthA

https://www.youtube.com/watch?v=j8egB9QNfXY

https://www.youtube.com/watch?v=IE7pFrbYVfU

https://www.youtube.com/watch?v=DMo1wKpKW2o