Сьогодні, 12 вересня, у Здолбунівській міській раді відбулось розширене засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики, на якому були присутні депутати з інших постійних комісій, а також директор ГО «Здолбунівська міська федерація футболу» Мазярко О., ФК «Локомотив» Довгалець О., голова ОСББ «Надія» Янкура Р., керівники та представники комунальних підприємств Здолбунівської міської ради.


    Депутати ознайомилися з проектами рішень, що виносяться на 35-ту сесію Здолбунівської міської ради 18 вересня 2019 року.
  Серед основних питань що розглядалися були питання: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2019 року та про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; про внесення змін до місцевих пограм на 2019 рік та про затвердження Програми «Питна вода міста Здолбунів на 2019 рік».
    Також депутати запропонували підтримати на сесії проект рішення про надання матеріальної допомоги та внести зміни до рішення про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку.