Здолбунівська міська рада в черговий раз доклала чимало зусиль до організації і проведення заходів з нагоди святкування Дня міста. Працівники апарату щиро дякують всім народних умільцям не лише з Рівненщини, а й інших регіонів України, хто відгукнувся на наше запрошення і взяв участь в виставках - продажах робіт та майстер-класах, представникам закладів торгівлі і громадського харчування міста і області за різноманіття продукції, смачні страви та оригінальні виставки, а торговій марці «Скиба» ще й за надані подарунки для гастрономічного конкурсу «Майстер Шеф по-здолбунівськи». Свій внесок в організацію і проведення цього традиційного кулінарного конкурсу зробили також приватні підприємці: Ковальчук О. – торговий павільйон «Смачна кава», Намчук О. – магазин «Гарбузик», Стихун Н. – магазин «Ковбаска», ПП «Промтехсервіс», Клочок І. – кав’ярня «Старе місто», Комар І. - МАФ «Кава», Сирота С. - магазин «Економ» та Здолбунівське виробничо заготівельно-торговельне підприємство. Особлива подяка за смачну страву з картоплі командам–учасницям конкурсу: «Н2О» - комунального підприємства «Здолбунівводоканал», «CRUISERS» - байкерів, «Культурний ШОК» - відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації, «Грайлик» - дошкільного навчального закладу «Грайлик», «Локомотив» - ВСП «Локомотивне депо станції Здолбунів» регіональної філії Львівської залізниці, а також членам журі – Стихун Н., Тимошенко М., Бояришевій О., Андрущук С., Крохмалюку Я.

    За чудову концертну програму дякуємо творчим колективам Здолбунівського міського клубу, зокрема ведучій дійства та керівнику танцювальних колективів Верещук К. («ЗІРОЧКИ СХОДУ», «KETRINDANCE», « ZZDANCE», східна танцівниця «Аміра»), Ткачику О. (рок-гурт «Жнива»), Захарчукові В., солісту народного аматорського вокального ансамблю «Любава», керівникам творчих колективів Будинку культури цементників: Нагорній О. ( дитячий ансамбль естрадного співу «Джем»), Шеретюк А.В. (зразковий вокальний ансамбль «Здолбунівські дзвіночки»), Грубій М. (ансамбль народного танцю «Горлиця»), а також Мартинюк В. (студія сучасного танцю «NOU NAM» ), районного будинку культури, керівникам колективів Центру творчості дітей та юнацтва: Така М. (зразковий ансамбль естрадного співу «Юність»), Буздиган Н. (зразковий ансамбль сучасно-бального танцю «Ритм») та Народному аматорському вокальному ансамблю «Калинононька» Глинського сільського будинку культури під керівництвом Третяк В.
    Подарунки для учасників творчих колективів надали мережа супермаркетів «АТБ», ФОП Ридош Л., Флореску В., Сліпчук С., Антонюк В., Цехмайструк А.
    Дякуємо керівникам дошкільних навчальних закладів міста: Климюк Г.П., Кадлубіцькій Ж.В., Назаренко Т.Л., Давидюк О.Ф., Пасько Л.М., за неповторні творчі номери та участь в заходах, керівникам ПП «Зоря» Швецову С.В., ЗОШ №4 Панасюк Л.А., ЗОШ №5 Рудик Ж.М., відділу культури і туризму Стеценко Е.А. та відділу освіти Вітень З.В. за допомогу в організації заходів і Ярославу Хомечі за участь мотоклубу МСС «CRUISERS» в святкуванні.
    Приємно, що не залишились осторонь святкування депутати, обласної ради - Владислав Сухляк, забезпечив виступ духового оркестру ОК «Захід» та Здолбунівської міської ради - Станіслав Середюк ( ПП «ВКО МААНС») - виступ колективу «NON STOP».
   Окремо хочемо подякувати заслуженому тренеру України, керівнику міського спортивного клубу «Богатир» за проведення показових виступів та змагань важкоатлетів в чотирьох видах, начальнику відділу молоді і спорту райдержадміністрації Віктору Ящуку за організацію спортивних змагань з міні-футболу, волейболу та армспорту, тренеру Анатолію Піщалюку за майстер-клас з флорболу.
    Міська рада вдячна за ініціативу та участь в заходах громадським організаціям «YMCА» (кер. О.Яременко), «Гуфець Волинь Харцерство польське на Україні» (кер. О.Радіца), Товариство Червоного Хреста (М. Бєлікова), колективу ДПРЧ-18 (О.Голодько), а також інструкторам «Європейської ради реанімації» за проведений майстер-клас з домедичної допомоги, та підприємцям Катюжанській Т., Гриценко К. (магазин «Ігруля»), Тишкуну Т. за цікаві та тематичні фотозони.
    Організовано і чітко спрацювали колективи комунальних підприємств «Здолбунівське» ( кер. Потапчук С.), «Здолбунівводоканал» (кер. Мельник В.), «Теплокомуненергії» (кер. Шавронська В.) та група благоустрою (кер. Левчук А.). Завдяки їх оперативності і злагодженості всі заходи були забезпечені необхідним обладнання і інвентарем, безперебійним якісним електропостачанням та освітленням, упорядкованими територіями.
    Особлива подяка начальнику Здолбунівського відділу поліції Кушику А. В. за чітко організовану роботу та всім задіяним працівникам за оперативність та добросовісне виконання службових обов’язків при охороні громадського порядку під час проведення святкових заходів.
    А найбільше ми вдячні здолбунівчанам, які прийшли відзначити чергову річницю рідного міста так активно. Вдячні за гарні відгуки про творчі колективи, які ми запросили на святкування і шоу, які для вас організували. Ми з задоволенням для вас працюємо і робимо це від щирого серця.

Секретар ради Валентина Капітула