Шановні здолбунівчани!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди 522-ої річниці міста Здолбунів.
    П’ятсот двадцять два роки - це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста.
    Цілі покоління здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, як воно є сьогодні.
    А це - найбільший залізничний вузол у Рівненській області та вище професійне залізничне училище, потужний комбінат з виробництва цементу - лідер цементної промисловості України та розвинута будівельна інфраструктура. Це передові школи і дошкільні навчальні установи, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери та розбудований гідропарк, який полюбляють усі здолбунівчани.
    З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.
    Щороку восени, напередодні Дня міста підсумовуємо, що зроблено за рік. Це вже стало доброю традицією.
    Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених перед нею завдань.
    Цьогоріч також виконано значний обсяг робіт.
    Планово втілюються програми, ухвалені на сесіях міської ради.

    Завдяки прийнятим Програмам благоустрою та розвитку дорожнього господарства міста Здолбунів протягом цього року вдалося здійснити такі роботи:
капітальний ремонт дорожнього покриття та пішохідної доріжки частини вулиці Миру;
завершуються роботи з капітального ремонту дороги та частини пішохідної доріжки по вулиці Шкільній з блаштуванням чотирьох автобусних зупинок.
    Щиро вдячний колективу ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (керівник В. В. Бредихін) за якісне виконання робіт на вищевказаних обʾєктах, а також Красносільському «ПП МВА» (керівник В. А. Мурадян), які виконали роботи з:
капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях Шевченка та Садки;
капітального ремонту дорожнього покриття по провулку Грушевського;
проїздів до будинків: по вулицях Нова, 125 - Шевченка, 204, Молодіжна, 5а-6б, Мазепи, 28 - Незалежності, 45, Шкільна, 17-19, Шевченка, 189 - Шкільна, 30.
    Також це підприємство виконало поточний ремонт центральних вулиць Здолбунова.
   Здолбунівська міська рада цьогоріч приділила значну увагу ремонту пішохідних доріжок, їх було прокладено 373 метри погонних. Зокрема ФОП Андрощук М. Є. завершив капітальний ремонт сучасної пішохідної доріжки по вул. І. Гончара, ТзОВ «Іліон» (керівник В. С. Турчин) виконало поточний ремонт пішохідних доріжок по вулицях Грушевського і Незалежності. ФОП Боришкевич В. П. здійснив поточний ремонт пішохідних доріжок по вулицях Полуботка, Фабричній. Крім того, завершуються роботи з капітального ремонту частини пішохідної доріжки з влаштуванням автобусних зупинок по вулиці Зеленій. Завдяки облаштуванню сучасних пішохідних доріжок наше місто стало привабливішим.
    Діє програма «Місто без околиць».
    Завершуються роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулицях Віли, 9 - Граничній. Проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Залізничній. Плануємо у 2019 році провести також ремонт вулиці Кармелюка.
Пріоритетом міста стало впровадження новітніх технологій в освітлення здолбунівських вулиць. Завдяки ТзОВ «Комунальних підприємств» (керівник Л. В. Бабак) реконструйовано освітлення по вулицях Князя Володимира, Княгині Ольги, Полуботка, Чорновола, Набережній, провулку Щепкіна. Всі застарілі ртутні ліхтарі там замінено на сучасні світлодіодні.
    З метою запобігання підтопленню житлових будинків, розташованих уздовж річки Устя, ТзОВ «Пром-Енерго-Консалтинг» (керівник Ю. М. Шкарапа) проведено реконструкцію дамби по вулиці Старомильській.
    Завдяки наполегливій праці колективів комунальних підприємств налагоджено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста.
    Комунальне підприємство «Здолбунівське» виконало комплекс робіт з поточного ремонту: вулиць міста; вуличного освітлення; ігрового та спортивного обладнання; планування та відсипки вулиць Західної, Героїв АТО, провулку Паркового; нанесення дорожньої розмітки; заміни та встановлення нових дорожніх знаків; утримання кладовищ.
    Для покращення роботи комунального підприємства придбано трактор МТЗ-82 з навісним обладнанням.
   Стабільно працює комунальне підприємство «Здолбунівводоканал», яке забезпечує жителям міста цілодобове водопостачання, постійно збільшує мережу водопостачання та водовідведення. Так, тривають роботи з будівництва водогону від свердловин по вулиці Старомильській, каналізації по вулицях Івасюка, Мартинівка, Б.Тена, Польовій, провулку Щепкіна. З метою покращення якості води для КП «Здолбунівводоканал» було придбано електролізну установку.
    Для покращення роботи КП «Здолбунівкомуненергія» придбано прилади обліку теплової енергії, а також заплановане придбання сучасного котла на котельню по вул. Фабричній, 1.
    На виконання Програми капітального ремонту житлового фонду на умовах співфінансування вже завершено ремонт покрівель по вулиці Садовій, 6 та Садовій, 8. Тривають роботи з капітального ремонту покрівель по вулиці Коперника, 61, Міцкевича, 42 та Мазепи, 20.
    На цей час у місті створено 61 обʾєднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ), якими охоплено 85 будинків. ТзОВ «Перша Здолбунівська управлінська компанія» обслуговує 40 будинків, а ТзОВ «УК Будинкоуправління» - 46 будинків.
    Здолбунівчанам приємно бачити своє місто у зелені дерев та різнобарв’ї квітів. Відрадно спостерігати, як Здолбунів щороку все красивіше озеленюється. Про це дбають група благоустрою міста та учасники громадських робіт. Цьогоріч ними облаштовано 57 клумб, висаджено 150 дерев.
    Улюбленим місцем відпочинку здолбунівчан, жителів району став міський гідропарк. Щороку міська рада приділяє значну увагу його розбудові, чим сприяє покращенню якості відпочинку жителів міста та його гостей, дбає, щоб в останніх залишились тільки приємні яскраві спогади про Здолбунів.
    Цього року в міському гідропарку було встановлено сучасний ігровий комплекс для дітей, додаткові лавки з навісами, там завершується будівництво мосту з оглядовими майданчиками та освітленням.
     Втілюється й програма «Безпечне місто».
    На сьогодні на центральних вулицях міста встановлено 40 камер відеоспостереження, їх контролює Здолбунівське відділення поліції. І робота ця триватиме.
    Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів за підготовку закладів до початку навчального року. У всіх цих закладах виконано поточні ремонти приміщень. Тривають роботи з капітального ремонту зовнішніх сходів та мощення навколо ДНЗ «Усмішка». У ДНЗ «Ладоньки» замінено частину вікон і дверей. Ремонтують дах у ДНЗ «Грайлик». В усі дошкільні навчальні заклади міста придбано нове ігрове обладнання.
    Особливу увагу міська рада приділяє дозвіллю дітей та молоді. Цьогоріч придбано і встановлено спортивне обладнання по вулиці Польовій та ігровий майданчик по вулиці Заводській.
    На міському стадіоні по вулиці Василя Жука завершуються роботи з капітального ремонту трибун та роздягальні.
    Висловлюю подяку всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, підприємцям за розуміння й підтримку, за самовіддану працю з розбудови та поліпшення благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємства, установи чи об’єкта торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це - результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники й декади благоустрою.
    Щиро вдячний трудовим колективам та їх керівникам за плідний внесок у виконання робіт з благоустрою міста Здолбунова.
    Відзначення Дня міста є гарною нагодою підсумувати зроблене, але за цим - знову напружена робота.
    І нехай хороші справи відроджують у людях почуття гордості за своє місто, вселяють у них надію на краще майбутнє Здолбунова й усієї нашої держави.
    Дякую за взаєморозуміння та співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста. Саме від позиції, ініціативи, наполегливості, сумлінності й відповідальності кожного з нас залежать наші спільні результати.
    Дякую усім вам, здолбунівчани, за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста.
    Дякую за збереження усіх об’єктів, які створені у місті, за гідну оцінку зробленого, за співпрацю і взаємопідтримку у впорядкуванні нашого рідного Здолбунова. Перспектива міста - це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки в нашій єдності, у зміні відносин влади й громади - запорука успіху.
    Вітаю усіх жителів Здолбунова з Днем міста!
    Зичу вам щастя, здоров’я, добра, миру, любові, порозуміння, згуртованості, Божого благословення і запрошую усіх на святкування Дня міста Здолбунів до міського гідропарку – 8 вересня на 13.00.

Міський голова
І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ