13 лютого 2019 року міський голова Ольшевський І.О. провів позачергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
  На розгляд було винесено три питання порядку денного: встановлення розмірів тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством “Здолбунівводоканал”, створення тендерного комітету при виконавчому комітеті Здолбунівської міської ради та затвердження Положення про тендерний комітет.


    Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівводоканал» та заслухавши його керівника Мельника В.І. члени виконавчого комітету прийняли рішення встановити з 01 березня 2019 року наступні тарифи:
1) на централізоване водопостачання: для населення (приватні будинки) – 12,90 грн/1 куб.м.; для населення (багатоквартирні будинки) – 13,18 грн/1 куб.м.; для інших споживачів – 14,88 грн/1 куб.м.
2) на водовідведення: для населення (приватні будинки) – 17,52 грн/1 куб.м.; для населення (багатоквартирні будинки) – 17,84 грн/1 куб.м.; для інших споживачів – 18,00 грн/1 куб.м.
    Одноголосно виконавчий комітет проголосував за рішення про створення тендерного комітету при виконавчому комітеті Здолбунівської ради та затвердив Положення про тендерний комітет.