26 грудня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
   Виконкомом затверджено орієнтовний план роботи по розгляду основних питань на засіданнях виконавчого комітету Здолбунівської міської ради у 2019 році.
    Затверджено списки громадян, що потребують покращення житлових умов станом на 01.01.2019 року.
    Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Визначено виконавців житлово-комунальних, комунальних послуг на 2019 рік на території міста Здолбунів.
   Погоджено розташування дорожніх знаків маршрутного орієнтування до державної пожежно-рятувальної частини №18 ГУ ДСНС України у Рівненській області м.Здолбунова згідно «Схеми організації дорожнього руху».
    Затверджено проектно – кошторисні документації на капітальні ремонти дорожнього покриття по вул. Толстого, центральної дороги на кладовищі по вулиці Коперніка, дорожнього покриття вулиці Шкільна з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова в м.Здолбунів» (коригування) та на Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку міста Здолбунів (коригування).
    Також затверджено проектно–кошторисну документацію на обладнання приладами обліку теплової енергії житлових будинків, які отримують теплову енергію від мереж КП «Здолбунівкомуненергія».

    Розглянувши колективне звернення мешканців будинку №7 по вулиці Цементників щодо порушення громадського порядку відвідувачами магазину-кафетерію «Дельфін» розташованого по вулиці Цементників,7 виконком прийняв рішення попередити суб’єкта господарювання фізичну особу-підприємця Цехмайструк А.Р. про дотримання громадського порядку під час роботи магазину-кафетерію і змінив режим роботи магазину- кафетерію «Дельфін» щоденно з 9.00 год. до 21.00 год.
    Розглянувши клопотання виконуючої обов’язки завідувача міським клубом Верещук К.В. 1. прийнято рішення з 01.01.2019 року ввести додатково в штатний розпис міського клубу 0,25 штатної одиниці керівника гуртка.
    Також виконавчим комітетом дозволено організовувати торгівлю сільськогосподарською продукцією з автомобілів, живою рибою та ялинками (у період новорічних свят), на прилеглій до ринку «Катеринівського» території з 01.01.2019 року по 01.01.2020 року.
ТОВ «Морган Феніче» дано дозвіл на розміщення рекламних засобів на
автобусних зупинках міста Здолбунів.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Дано дозвіл на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації, а також на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові.
    Розглянуто 3 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей та 1 питання, що стосується опіки над майном недієздатної особи.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто 30 питань порядку денного.