18 грудня 2018 року, у приміщенні районної ради, відбулась тридцята сесія Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Засідання розпочалося з вшанування пам’яті Чернецького Віталія хвилиною мовчання, депутата міської ради сьомого скликання який передчасно пішов з життя через важку хворобу.
    Фракцію «Свобода» поповнив Шлапак Павло Валентинович, який склав присягу депутата міської ради.
    Депутати одноголосно проголосували за бюджет на 2019 рік, внесли зміни до місцевих програм та до міського бюджету на 2018 рік. Прийняли рішення про обмеження та заборону продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв на території міста Здолбунів у нічний час з 01.02.2019 року. Суб'єктам господарювання, які зареєстровані в встановленому порядку, та суб'єктам господарювання, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства України, обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення (в т.ч. комплекси АЗС), окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани тощо) на території міста Здолбунів шляхом заборони їх реалізації з 22:00 до 08:00 години. Збільшили вартість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста до 30 грн.
    Загалом депутати розглянули понад 70 питань частина з яких- «земельні» та питань, що стосуються життєдіяльності міста і роботи його комунальних підприємств.

https://www.youtube.com/watch?v=5jQCMk0IwOg&t=3s