24 жовтня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів заступник міського голови Кондратюк В.В.
   Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої комунальним відділом з благоустрою міста Сироти І.Г. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 25.04.2018 року № 71 «Про благоустрій парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій в місті Здолбунів».
   Заслухали інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. про виконання Здолбунівського міського бюджету за 9 місяців 2018 року та вирішили подати звіт на затвердження міської ради.
    Розглянувши клопотання КП «Здолбунівське» щодо збільшення вартості проїзду у міському автобусному таксі «Здолбунів- експрес», враховуючи цінову політику вартості проїзду у маршрутних автобусах по місту Здолбунів, з метою запобігання збільшення розміру відшкодування витрат на погашення різниці вартості проїзду для пільгової категорії громадян, виконавчий комітет погодив вартість проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів- експрес» в розмірі 5 грн. 00 коп. з 01.11.2018 року.

    Заслухавши клопотання керівника КП «Здолбунівкомуненергія» Шавронської В.А виконавчий комітет погодив коригування тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення. Для населення: теплова енергія – 1861,16 грн/1 Гкал; послуга з централізованого опалення – 1878,38 грн/1 Гкал; послуга з централізованого опалення – 46,08 грн/1 м.кв. в опалювальний період. Теплова енергія: для бюджетних установ -2643,76 грн/1 Гкал; для інших споживачів – 2678,54 грн/1 Гкал.Тарифи на теплову енергію для усіх категорій споживачів будуть введені в дію з 25 жовтня 2018 року, а тарифи на послугу з централізованого опалення для населення – з 9 листопада 2018 року.

    Рішенням виконкому затверджено проектно–кошторисну документацію на капітальний ремонт частини вулиці Зеленої з улаштуванням зупинки громадського транспорту, вартість якої становить майже 692 тис.грн.
    Також виконавчий комітет прийняв рішення про внесення подання до Здолбунівської РДА щодо присвоєння Ільченко Н.О. почесного звання “Мати-героїня”.
    Дозволив ФОП Лабіку І.Я. за кошти орендаря проведення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення по вулиці Шкільній,40.
    Дав дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Надано одноразову матеріальну допомогу на поховання.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 6 питань щодо захисту майнових та житлових прав дітей.