26 вересня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
  Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. та заслухали керівників комунальних підприємств про хід виконання рішення виконавчого комітету від 23.05.2018 року № 92 «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».
  Розглянули клопотання КП «Здолбунівводоканал» та прийняли рішення затвердити норми питного водопостачання для населення з різними ступенями благоустрою житла.
  Виконавчий комітет затвердив новий склад постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення.
    Затвердив розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.

   Дав дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Гупалюк В.В. на розміщення тимчасових споруд для провадження торгівельної діяльності по вулиці Б.Хмельницького, 25 міста Здолбунів на земельній ділянці, яка належить їй на підставі права приватної власності.
   Встановив режим роботи магазину «Апельсин», розташованого по вулиці Б.Хмельницького, 10 міста Здолбунів. Магазин буде працювати за таким графіком: щоденно з 08. 00 год. до 21.00 год., обідня перерва з 14.00 до 14.30 год.
   Дав дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Транс- сервіс-Рівне» на виконання робіт по поточному ремонту дорожнього покриття на частині провулку Комунального на відрізку від вулиці 8 Березня до вулиці Івасюка в місті Здолбунів.
    Також виконкомом дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто питання щодо влаштування в інтернат недієздатної мешканки міста та 5 питань щодо захисту майнових прав дітей.
    Загалом було розглянуто 41 питання порядку денного.