19 вересня 2018 року відбулось пленарне засідання двадцять восьмої сесії Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.

    На самому початку засідання було розглянуто питання про виділення  КП «Здолбунівське» земельної ділянки по вулиці Шевченка для будівництва та обслуговування центру захисту тварин. Дане питання набуло резонансу ще з минулої сесії, коли депутати не підтримали проект рішення, а вирішили довивчити його та перенести на наступну сесію. Проголосувати за проект депутатам вдалося лише з другої спроби, після звернення до них  зоозахисників-активістів, представників ГО Еко-проджект Груп та небайдужих громадян, які були присутні в залі засідання. Тож рішенням сесії все ж таки виділено земельну ділянку для будівництва притулку в районі майданчику відстою вантажних автомобілів навпроти ПрАТ «Волинь-цемент», а також дано дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки в постійне користування КП «Здолбунівське» та розроблення  детального плану даної території.

    Далі депутати заслухали інформацію секретаря ради Капітули В.В.про хід виконання рішення  міської ради від 01.11.2017 року № 497  «Про стан та завдання щодо покращення роботи з молоддю та фізкультурно-оздоровчої роботи серед мешканців міста Здолбунова за місцем проживання та в місцях масового відпочинку».

    Затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2018 року, внесли зміни до міського бюджету та до місцевих програм на 2018 рік.

   Зокрема КП «Здолбунівводоканал» виділено кошти в сумі 200 тис. грн на завершення  ряду технічних заходів  для забезпечення безперебійного водопостачання та відновлення асфальтно-бетонного покриття в місцях проведення  ремонтних робіт. Понад 170 тис. грн. – КП «Здолбунівське» для оформлення  технічних документацій, придбання матеріалів та оплати праці робітників, що забезпечують постійне обслуговування об’єктів благоустрою.

    Також в бюджеті передбачили  51 тис. грн  для влаштування  дитячого  ігрового  майданчика «Юний пожежник», що є дольовою участю міської ради в виконанні  проекту-переможця районного конкурсу  місцевих ініціатив, який реалізовується спільно з рятувальниками Здолбунівської ДПРЧ-18. Виділили кошти в сумі 110 тис. грн. на надання матеріальної допомоги здолбунівчанам та  60 тис. грн.  – футбольним командам, які приймають участь в обласних змаганнях.

  Розглянули та підтримали  проект рішення «Про обмеження та  заборону продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв  на території Здолбунівської міської ради у нічний час», який передбачає таке обмеження  з 22.00 год. до 8.00 год., але оскільки це регуляторний акт, то проект  буде  обговорюватись  здолбунівчанами ще  впродовж  місяця.

    Затвердили Положення про проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Здолбунівська громада» на 2019 рік.

    Внесли зміни в перелік майна, яке перебуває на балансі міських комунальних підприємств  міста Здолбунів.

  Депутати  обрали Калиту Т.М. головою  постійної депутатської комісії з питань використання  земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, оскільки попередній голова  склав свої повноваження ще в березні 2018 року.

     Розглянули ряд «земельних» питань, що стосуються життєдіяльності мешканців міста.

   Деякі проекти рішень сесією підтримані не були. Депутати не надали згоди Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Рівненській області на передачу в комунальну власність територіальної громади міста об’єкту цивільного захисту по вул. Незалежності, 49, який перебуває у державній власності та не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Здолбунівське хлібоприймальне підприємство». Не набрав необхідної кількості голосів  і  проект рішення про «Про підсумки вивчення та громадського обговорення ініціативи про добровільне об’єднання територіальних громад, яка надійшла в Здолбунівську міську раду 06.08.2018 від групи депутатів міської ради». Робоча група, яка підготувала проект рішення після узагальнення  результатів громадського обговорення, пропонувала не підтримувати ініціативу.

    Загалом депутатами було розглянуто більше шестидесяти питань.

https://www.youtube.com/watch?v=68mZOq-Nfqs

https://www.youtube.com/watch?v=jCTf0qkdvsY

https://www.youtube.com/watch?v=vn7flI1LLNM

https://www.youtube.com/watch?v=gaePAWBZ4gM&t=8s