Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 521-ої річниці міста Здолбунів.

    521 рік – це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста.
   Цілі покоління Здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
  А це – найбільший залізничний вузол у Рівненській області та залізничний ліцей, потужний комбінат з виробництва цементу – лідер цементної промисловості України та розвинута будівельна інфраструктура, передові школи та дошкільні навчальні установи, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери та розбудований гідропарк – улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
    З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.
    Уже стало доброю традицією щороку восени, у День міста, підсумовувати зроблене за рік.
    Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.
    У поточному році виконано значний обсяг робіт.
    Планово виконуються програми, прийняті на сесіях міської ради.

    Завдяки прийнятій Програмі благоустрою міста протягом поточного року вдалося провести такі роботи:
- капітальний ремонт частини дороги та пішохідної доріжки по вулиці Шевченка (від вулиці Паркової до будинку по вулиці Шевченка, 242);
- капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Словацького та провулку Князя Володимира;
- капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Огієнка;
- розпочаті роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вулиці Миру, а роботи по ремонту пішохідної доріжки по вулиці Миру вже завершені.
    Щиро вдячний колективам ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (керівник Бредихін В.В.) за якісне виконання робіт на вищевказаних об’єктах, а також Красносільському «ПП МВА» (керівник Мурадян В.А.), які виконали роботи по:
- капітальному ремонту дорожнього покриття частини вулиці Івана Гончара та провулку Церковного;
- капітальному ремонту дорожнього покриття частини вулиці Ольги Кобилянської та Чайковського.
    У 2018 році виконано поточний ремонт дорожнього покриття на суму понад 2 млн.грн. та поточний ремонт пішохідних доріжок на суму понад 300 тис.грн.

     По сучасному вимощено бруківку частини пішохідної доріжки по вулиці Шевченка (від вулиці 8 Березня до будинку по вулиці Шевченка, 185) за що я щиро вдячний приватному підприємцю Андрощуку М.Є.

    В дії програма «Місто без околиць».
    Комунальним підприємство «Здолбунівське» (керівник Потапчук С.В.) проведена частково відсипка дорожнього покриття провулку Паркового, вулиць Бориса Тена, Вишневої, Ольги Кобилянської, Західної, провулку Комунального.
  ТзОВ «Комунальних підприємств» (керівник Бабак Л.В.) проведено поточний ремонт дорожнього покриття проїздів по вулицях Чубинського, Заводській, 3, 9, Коперника, 55, 57.
    Також дане підприємство виконало в місті значний обсяг робіт по оновленню мереж вуличного освітлення з встановленням світлодіодних ліхтарів та ламп.
    Так, протягом року проведено реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Незалежності, Гетьмана Мазепи, Фабричній, Базарній, Віли, ІІ, ІІІ, Грушевського, Василя Жука, Заводській, Шевченка ( від смт.Квасилів до заводу будівельних матеріалів), Максися, Львівська, Нова, частини вулиці Івана Гончара та провулку Старомильському.
    Всього у 2018 році виконано робіт по капітальному ремонту доріг міста протяжністю 1,85 км та капітальний ремонт пішохідних доріжок 873 м.п.
    Збудовано та реконструйовано ліній вуличного освітлення загальною протяжністю 9,82 км та встановлено 280 ліхтарів.
    Завдяки наполегливій праці колективів комунальних підприємств налагоджено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста.
    Виконуючи міську програму капітального ремонту житлового фонду розпочаті роботи по капітальному ремонту мережі електропостачання житлового будинку по вулиці Фабричній, 1 та підготовчі роботи по капітальному ремонту житлового будинку з підсиленням несучих конструкцій по вулиці Мазепи, 24а.
    Підтримуючи ОСББ, виділено кошти з міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового будинку по вулиці Івана Гончара, 23 та капітального ремонту покрівлі по вулиці Церковній, 4 (ОСББ «Надія»).
    ОСББ «Дружба 2» по вулиці Щепкіна, 25 та «Енергетик 6» по вулиці Щепкіна, 15 закінчили капітальний ремонт фасаду житлових будинків. Дані роботи виконувались на умовах співфінансування.
    На даний час в місті створено 55 об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, які охоплюють 78 будинків, ТзОВ «Перша Здолбунівська управлінська компанія» обслуговує 33 будинки, а ТзОВ «УК Будинкоуправління» - 55 будинків.
    Стабільно працює комунальне підприємство «Здолбунівводоканал», забезпечуючи мешканців міста цілодобовим водопостачанням.
    В 2018 році розпочато роботи по будівництву водогону по вулиці Старомильській.
    Розширюється мережа водовідведення. Збудовано централізовану каналізацію по провулку Щепкіна і дані роботи будуть продовжуватись.
    Комунальне підприємство «Здолбунівкомуненергія» підготувало всі котельні міста до роботи в осінньо-зимовий період.
   Комунальне підприємство «Здолбунівське» надає послуги з прибирання міських вулиць, парків, скверів, гідропарку, двох міських кладовищ, забезпечує прибирання вулиць у зимовий період та проводить поточні ремонти об’єктів благоустрою, обслуговує міське сміттєзвалище в урочищі Здовбиця.
    Силами КП «Здолбунівське» проведено поточний ремонт вуличного освітлення вулиць міста.
    У всіх скверах і парках проведено поточний ремонт всього існуючого ігрового обладнання.
    Виготовлено та встановлено два нових автобусних павільйони по вулицях Щепкіна та Пирогова.
    Придбано та встановлено три нових дитячих майданчики по вулицях Заводській, Грушевського, Польовій.
    Дуже приємно, що наше місто щороку озеленюється. Група благоустрою та учасники громадських робіт облаштували 55 клумб та висадили понад 300 дерев.
    Приємно відмітити, що міський гідропарк став улюбленим місцем відпочинку жителів міста та району.
    Щороку міська рада приділяє значну увагу по його розбудові, що покращує якість відпочинку жителів міста та його гостей і залишає в останніх лише яскраві та гарні спогади про Здолбунів.
    В поточному році в міському гідропарку збудовано нові пішохідні доріжки, збільшена площа освітленої території сучасним вуличним світлодіодним освітленням, встановлено чотири відеокамери, облаштовано нову роздягалку та лавочку «для закоханих», підведено воду для функціонування питного фонтанчика.
    В дії Програма «Безпечне місто».
  На сьогоднішній день на центральних вулицях міста встановлено 29 камер відеоспостереження, які контролюються Здолбунівським відділенням поліції. І дана робота буде продовжуватись.
    Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів за підготовку дошкільних закладів до початку навчального року. У всіх дошкільних навчальних закладах виконано поточні ремонти приміщень, а також проведено капітальний ремонт павільйонів на дитячих майданчиках у ДНЗ «Дзвіночок» та капітальний ремонт даху у ДНЗ «Ладоньки».
    В місто Здолбунів прийшла мережа магазинів України, що динамічно розвиваються – це «АТБ-маркет», «ЄВА», «Копійка».
    Висловлюю подяку всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, районним та міським осередкам політичних партій, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю з розбудови та поліпшення благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємства, установи чи об’єкта торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це - результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники й декади благоустрою.
    Щиро вдячний трудовим колективам та їх керівникам за внесок у виконанні робіт з благоустрою міста Здолбунова.
    Відзначення Дня міста - це гарна нагода підсумувати зроблене, але за цим знову напружена робота.
    І нехай хороші справи відроджують у людей почуття гордості за своє місто, вселяють надію на краще майбутнє Здолбунова та нашої держави.
    Дякую за взаєморозуміння та співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста. Саме від позиції кожного з нас, ініціативи, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати.
    Дякую всім мешканцям за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста, за збереження усіх об’єктів, які зроблені у місті та за гідну оцінку зробленого.

    Перспектива міста - це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки в нашій єдності, зміні відносин влади і громади - запорука успіху.
   

    Вітаю усіх жителів Здолбунова з Днем міста!
  Зичу щастя, здоров’я та добра, миру і любові, порозуміння й згуртованості, Божого благословення та запрошую усіх на святкування Дня міста Здолбунів в міський гідропарк на 13.00 годину 9 вересня 2018 року.

 Міський голова І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ