25 липня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.
    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію секретаря міської ради Капітули В.В. про хід виконання рішення міської ради від 01.11.2017 року № 497 «Про стан та завдання щодо покращення роботи з молоддю та фізкультурно-оздоровчої роботи серед мешканців міста Здолбунова за місцем проживання та в місцях масового відпочинку».
    Заслухали та вирішили подати на затвердження міської ради звіт завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. «Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2018 року».
    Виконавчий комітет розглянув клопотання КП «Міське будинкоуправління» та дав дозвіл на проведення конкурсу щодо передачі в оренду цокольного приміщення по вул. Заводська, 9, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів.
   Розглянувши листи ПП «ВКО» МААНС», враховуючи рекомендації трьох постійних депутатських комісій, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про благоустрій населених пунктів», виконком вирішив надати дозвіл на попереднє погодження проектів благоустрою прилеглих до адміністративного корпусу територій по вул. Грушевського, 28 та розміщення стоянок для автомобілів по вул. Зеленій в м.Здолбунів.
    Також дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Затвержено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Розглянуто 8 питань щодо захисту майнових прав дітей.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто 21 питання порядку денного.