Члени виконкому заслухали та прийняли до відома звіт начальника комунального підприємства «Здолбунівводоканал» Мельника В.І. про роботу підприємства, розглянули Програму озеленення міста Здолбунів на 2017-2019 роки, дали дозвіл комунальному підприємству «Здолбунівське» на проведення конкурсу щодо передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів.


    Виконкомом затверджено проектно-кошторисні документації на реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Яворницького та частини вулиці Шкільної в місті Здолбунів та по вулицях Герцена, Старицького, провулку Старицького в місті Здолбунів на суму 287.842 тис. грн. Виключено з числа службових квартиру Головного управління ДСНС України у Рівненській області по вулиці Коперника,65 міста Здолбунів.
    За зверненням ТзОВ Комунальних підприємств, в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, вирішено з 1 березня 2017 року послугу з копання могили встановити в розмірі 650,78 грн. та затверджено графік збирання твердих побутових відходів по місту Здолбунів на 2017 рік.
    Розглянувши петицію депутата Здолбунівської міської ради Калити Т.М., щодо зміни режиму роботи ринку по торгівлі сільськогосподарськими товарами, розташованого по вулиці 8 Березня міста Здолбунів, яку підтримали мешканці міста, та зважаючи на звернення громадян вирішено встановити додатково ще один робочий день ринку – суботу.


    Задоволено ряд звернень, що стосуються оформлення договору розподілу, дарування, набуття та відчуження нерухомого майна на користь неповнолітніх дітей.
    А також було розглянуто ряд стандартних питань, що стосуються дозволу на зріз аварійних дерев, підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж, присвоєння окремих поштових адрес, затвердження розпоряджень міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
     Малозабезпеченим громадянам надано одноразову грошову допомогу та допомогу на лікування.
    Загалом на засіданні виконавчого комітету було розглянуто 27 питань.