05 жовтня 2016 року відбулась восьма сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    На сесії, окрім працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств та дошкільних навчальних закладів, були присутні представники прокуратури, поліції, громадських організацій, журналісти та мешканці міста.


    На розгляд сесії було винесено ряд питань, які попередньо опрацьовувались на засіданнях постійних депутатських комісій.
   Узгодивши порядок денний сесії депутати заслухали інформацію про результати депутатських запитів депутатів міської ради. Депутатський запит депутата Бородія В.І. щодо роботи магазину «Інекс» знято з контролю, оскільки рішенням виконкому від 22.06.2016 року змінено режим роботи магазину «Інекс» з цілодобового на режим роботи щоденно з 7.00 години до 24.00 години.
    Один запит депутата Павлової Т.Ф. щодо встановлення смітників вздовж пішохідних доріжок по вулиці Заводській в місті Здолбунові виконано, а інший - щодо облаштування ігрового майданчика в дворі будинку № 17 по вулиці Фестивальній стоїть на контролі, оскільки об’єкт включений до програми благоустрою міста Здолбунова на 2017 рік.
    Секретар міської ради Капітула В.В. поінформувала депутатів про хід виконання рішення від 16.06.2014 року № 1114 «Про стан та основні завдання щодо матеріально- технічного забезпечення дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова». Дане рішення знято з контролю, оскільки виконавчий комітет впродовж 2016-2017 років буде тримати на контролі невиконані пункти, які включені до відповідного рішення № 153 від 27.07.2016 року.
    Заступник міського голови Кондратюк В.В. інформував про хід виконання рішень міської ради від 16.03.2016 року № 70 «Про основні заходи щодо зміни в управлінні багатоквартирними будинками» та від 08.06.2016 року «Про зміни в організації роботи Комунального підприємства «Міське будинкоуправління».
    Депутати затвердили структуру та загальну чисельність апарату управління міської ради, ввівши в штатний розпис посаду спеціаліста 1 категорії з економічних питань, а також погодили надання матеріальної допомоги на лікування окремим мешканцям міста.
   Внесли зміни в програми благоустрою, підтримки комунальних підприємств, ОСББ та розвитку міста, капітальних ремонтів житлового фонду, природоохоронних заходів та проведення земельної реформи.
   Також внесено зміни в Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста. Розмір пайової участі для релігійних громад міста встановлено в розмірі 0,01%. Окремо була надана пільга одному з інвалідів І групи – встановлено такий же відсоток пайової участі, як і для релігійних громад.
   Депутати дали дозвіл комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» на списання з балансу основних засобів, а саме теплової мережі по вулицях С. Бандери, Л. Українки.
   Затвердили Порядок інформування про діяльність комунальних підприємств та Перелік інформації про діяльність комунальних підприємств, яка підлягає обов’язковому розміщенню на офіційному веб-сайті Здолбунівської міської ради в мережі інтернет, згідно яких комунальні підприємства міста зобов’язані своєчасно (не пізніше, ніж через 5 робочих днів) інформувати громадськість про свої послуги та тарифи, господарську та фінансову діяльність.
    Також затверджено ряд земельних питань, серед яких погодження планів детального планування масивів для учасників АТО по вул. Коперника та по вул. Пирогова та про надання дозволу учасникам АТО на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунова Затверджено проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Здолбунівській міській раді для будівництва та обслуговування дитячого садочка в районі вулиць І.Богуна - С. Петлюри.
    Поряд з тим, зважаючи на багаточисленні звернення мешканців будинку по вул. 2 Лютого, 6, депутати перенесли розгляд погодження детального плану території в районі вулиць 2 Лютого – Лесі Українки в місті Здолбунів для будівництва гаражів та ряд інших питань, по яких не дійшли згоди.
Одноголосно були погоджені назви вулиць в масиві, де будуть роздані земельні ділянки у власність учасникам АТО, а саме: Князів Острозьких, Князя Святослава, Євгена Коновальця, УПА, Дерманська, Гостинна, Радісна.