Сьогодні, 28.09.2016 року, відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів міський голова І. О. Ольшевський.
Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 25 травня 2016 року № 103 «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» інформував заступник міського голови Кондратюк В.В. Про виконання заходів інформували керівники комунальних підприємств.

    Розглянувши клопотання КП “Здолбунівкомуненергія” про припинення видачі дозволів на відключення від централізованої системи опалення та гарячого водопостачання, керуючись статтями 30,32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет тимчасово призупинив видачу дозволів на відключення від централізованої системи опалення та гарячого водопостачання з 01.10.2016 року до закінчення опалювального сезону 2016-2017 років.


    Вирішено внести зміни у рух міського автобуса «Здолбунів – експрес». З 01. 10. 2016 року запроваджено курсування одного маршрутного автобусу «Здолбунів-експрес» за маршрутом від вулиці Старомильської до магазину «Берізка».
    Дано дозвіл Здолбунівській районній станції юних техніків на безкоштовну оренду приміщення по вулиці Заводській ,14А в місті Здолбунів.
    Вирішено зрізати аварійні дерева по вулиці Гетьмана Мазепи.
    Затверджено проектно–кошторисну документацію на реконструкцію свердловин №15 з влаштуванням системи електропостачання в с.Загороща Рівненського району Рівненської області, яку обслуговує КП «Здолбунівське». Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 11.03.2016р. – 631,208 тис.грн.


    Розглянувши рішення Німецької Народної Спілки по догляду за військовими похованнями №58-3/2016 від 19.09.2016 про надання згоди на пошук і перепоховання останків німецьких військовослужбовців, керуючись положенням Женевської Конвенції 1949 року, а також Угодою між Урядом України і Урядом Федеративної Республіки Німеччина від 29 травня 1996 року про догляд за могилами загиблих воїнів у ФРН і Україні, виконавчий комітет Здолбунівської міської ради вирішив надати згоду робочій групі Німецької Народної Спілки на пошук і перепоховання останків німецьких військовослужбовців часів ІІ-ої Світової війни, з місця поховання по вул. Драгоманова міста Здолбунова на збірний цвинтар в с. Потеличі Жовківського району Львівської області за умови наявності всіх необхідних дозвільних документів.
    Також мешканцям міста дано дозвіл на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж. Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.