Сьогодні працювали комісії з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова комісії Базан Ю.О.) та комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова комісії Українець А.Ю).


    Депутати розглянули питання порядку денного, які будуть винесені на чергову сесію та ознайомилися з проектами рішень.
Комісія з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку детально обговорила хід виконання рішення про стан та основні завдання щодо матеріально-технічного забезпечення дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова.


    Комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища розглянула ряд питань щодо земельних відносин, серед яких були погодження планів детального планування масивів для учасників АТО по вул. Коперника та по вул. Пирогова та про надання дозволу учасникам АТО на розроблення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд на території міста Здолбунова.
    Комісія завершила свою роботу об’їздом об’єктів, які потребували додаткового вивчення.