Здолбунівська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації і святкування Дня міста та надав благодійну допомогу на проведення заходів, а саме: приватним підприємцям Володимиру Ковальчуку (магазин “Їжачок”), Володимиру Антонюку, Руслані Павліщук, Антоніні Цехмайструк, Раїсі Тишкун, Валентині Кінах, Володимиру Яковишину, Тетяні Шалигіній, Ігорю Новаку, керівникам та підприємцям ринків “Катеринівський”, по вул. 8 Березня та по вул. Заводській.
    Вагомий внесок в організацію святкових заходів зробили депутати обласної ради Володимир Ковальчук (співфінансування фаєр-шоу, призовий фонд “Богатирських розваг”, шахового турніру і змагань з волейболу), Владислав Сухляк (забезпечив виступ військового духового оркестру).
    Не залишились байдужими до свята колективи локомотивного депо (кер. - Ігор Самчук) та вагонного депо (кер. - Йосип Гаврищак), Здолбунівського РС ГУ ДСНС (кер. - Сергій Радутний), команди яких узяли участь в “Богатирських розвагах”.
    Окремої подяки заслуговують керівники та колективи дошкільних навчальних закладів міста та комунального підприємства “Здолбунівводоканал”, які підтримали пропозицію міської ради і творчо підішли до участі в кулінарному конкурсі «Майстер Шеф по-здолбунівськи», підсумком якого стало частування всіх глядачів смачним ексклюзивним вінегретом. Чудові подарунки для всіх учасників конкурсу надали приватні підприємці Н. М. Стихун, З. Я. Гладчук, О. М. Намчук, В. А. Максимчук, С. В. Клочок, В. А. Пилипенко, Ю. Р. Стречен та торгові марки “Рум’янець” і “Мартинівські ковбаси”.
    Проявили ініціативу в підготовці та проведенні заходів громадські організації “ЗЕОН” (квест), цивільний корпус “АЗОВ” (показові виступи та змагання “Кросфіт”), міські спортивні клуби “Богатир” та “Сейкен” (показові виступи та участь команд у “Богатирських розвагах”), козаки «Рівненської Січі війська Запорізького» (козацький курінь), члени екологічного гуртка Здолбунівської ЗОШ № 6 (презентація екологічної стежки «Екополіс»), районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
    Хочеться відзначити за організацію та участь у культурно-мистецьких заходах керівників установ та учасників колективів , в числі яких Р. Козак, К. Верещук, М. Така, М. Хоменко, Ю. Козубський, Т. Гапончак, М. Мельник, Т. Садикова, І. Хлібюк, С. Дяченко, Л. Бондарчук, рок-гурт «Жнива» (худ. кер. - О. Ткачик).
    Особлива подяка організаторам спортивних заходів М. Гарбовському, В. Шевцову, В. Гордійчуку, О. Бельмасову.
    Чудовою кодою свята стало фаєр-шоу, яке подарували глядачам депутат обласної ради В. Ковальчук, приватні підприємці Л. Ридош, М. Андрощук, В. Матвеєв, С. Швецов, В. Швецов.
    У День міста, з ініціативи членів спілки учасників АТО, було започатковано благодійну акцію зі збору коштів для встановлення меморіального знака «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану. Під час заходів було зібрано 4100 грн., з них 1280 грн. - кошти, отримані Красносільським МПП “МВА” від реалізації шашликів, крім того, на сьогодні вже перерахували на благодійний банківський розрахунковий рахунок свої кошти ВАТ “Волинь-шифер”, “Рівнешляхбуд”, а також “Укрпошта”, ДНЗ «Ладоньки», ПП М. І. Панчук, Красносільське ПП «МВА». І кошти продовжують надходити.
   Особливістю цьогорічного Дня міста став громадський порядок, який панував на території гідропарку під час заходів (забезпечували охорону правопорядку здолбунівські поліцейські та працівники громадського формування), чистота і лад на місці проведення заходів навіть після того, як розійшлися глядачі й учасники. За словами прибиральниці міського гідропарку, такого гарного стану території після масового заходу за свою багаторічну працю вона ще не пам’ятає. Все сміття було спаковано і знесено до сміттєвих контейнерів. Отже, ми дійсно стаємо справжніми європейцями!
    Низький уклін всім здолбунівчанам за повагу і любов до рідного міста!

Здолбунівська міська рада