Сьогодні, 31.09.2016 року, міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Виконкомом встановлено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються ТзОВ Комунальних підприємств. Для населення - 76,91 грн. за м3 (багатоквартирні будинки - 9,24 грн/люд., будинки одноквартирні з присадибною ділянкою -13,84 грн/люд.), для бюджетних установ - 84,23 грн. за м3, для інших споживачів - 87,90 грн. за м3. Тарифи будуть введені в дію з 1 жовтня 2016 року.
    Прийнято рішення щодо встановлення з 1 вересня 2016 року тарифу на окремий вид ритуальних послуг, який включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг – копання могили в розмірі 612,42 грн.

    Дано дозвіл громадській організації «Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО» на безкоштовну оренду приміщення ( з обов′язкою оплатою комунальних послуг) по вулиці І.Гончара, 16 в місті Здолбунів, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів для реабілітації учасників АТО.
    Затверджено проектно–кошторисну документацію на будівництво водогону від свердловин №9а, №14, №15 до ВНС по вулиці Старомильська в селі Загороща Рівненського району.


    Погоджено маршрут руху великовантажного транспорту ТзОВ інвестиційно-фінансової компанії «Євроінвестбуд» та ФГ «П’ятигірське» згідно графіку.. З 01.09.2016 року вантажівкам заборонено рухатися по місту в нічний час. В денний час дозволено рух з 6 до 22 години. Даним підприємствам дано рекомендації встановити чергування працівників підприємств по маршруту руху автомобільного транспорту, а також долучитись до ремонту вулиць І.Гонти та Грушевського.


    Погоджено режим роботи магазину «Сяйво», який розташований по вулиці Коперника, 61а, міста Здолбунів. Магазин буде працювати щоденно з 8.00 до 22.00 години. Також дано дозвіл на розміщення малих архітектурних форм.
    Вирішено зрізати чотири аварійних дерева по вул. Заводська, 9.
    Виконком надав дозвіл на відчуження та набуття нерухомого майна співвласниками якого є малолітні діти та вніс подання до Здолбунівської районної державної адміністрації щодо присвоєння Кулеші Л.І. почесного звання “Мати-героїня”.
  Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Потребуючих поліпшення житлових умов громадян взято на квартирний облік.

    Члени виконкому внесли ряд суттєвих пропозицій щодо забезпечення життєдіяльності міста.