03 серпня 2016 року, відбулась сьома сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Ольшевського І.О. На розгляд сесії було винесено ряд питань, які попередньо конструктивно опрацьовувались на засіданнях постійних депутатських комісій.
    Розпочалась сесія з приємної події – до виконання депутатських обов’язків приступив Калита Тарас Миколайович, який проходив службу в Національній Гвардії України і виконував бойові завдання а зоні АТО. Після прийняття Присяги депутата міський голова вручив Тарасу Миколайовичу посвідчення депутата Здолбунівської міської ради сьомого скликання та депутатський значок і побажав успіхів та натхнення у депутатській діяльності.

    Після того депутати приступили до своїх обов’язків і після узгодження порядку денного заслухали та затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року, обговорили і прийняли зміни до місцевих програми та міського бюджету на 2016 рік. До прийняття змін до програм депутати конкретизували окремим рішенням умови на яких зараз будуть включатись об’єкти до Програми капітальних ремонтів житлового фонду міста Здолбунів, і цією умовою є участь мешканців багатоквартирних будинків у співфінансуванні робіт по проекту і розмір внеску вираховується при цьому за спеціальною формулою, яка затверджена під час прийняття Програми підтримки ОСББ та багатоквартирних будинків інших форм управління у місті Здолбунові ще у червні 2016 року. Але в той же час депутати погодили завершення фінансування по тих будинках де уже розпочаті або проведені ремонтні роботи. Також депутати перенесли терміни виконання прийнятого на червневій сесії рішення «Про зміни в організації роботи комунального підприємства Міське будинкоуправління в зв’язку зі змінами в законодавстві.

    Серед важливих питань, що розглядалися на сесії, було затвердження програми "Безпечне місто Здолбунів" на 2016-2017 роки, головним завданням якої є впровадження комплексної системи безпеки на основі сучасних засобів відеоспостереження, безпеки, моніторингу, контролю, зв’язку, керування та оперативного реагування з метою вирішення завдань щодо підвищення рівня безпеки та правопорядку у місті Здолбунів. Дана програма була ініційована керівниками району, міста та Здолбунівського відділення поліції.
    Також депутати погодили програму «Питна вода міста Здолбунів» на 2016-2017 роки, яка спрямована на покращення забезпечення населення міста питною водою нормативної якості в межах науково-обґрунтованих нормативів питного водоспоживання, розвиток водопровідно-каналізаційної мережі, а також на реалізацію інших заходів, які сприятимуть охороні та раціональному використанню джерел питного водопостачання.


    Крім того, на сесії розглянули низку земельних питань. Зокрема, прийнято рішення погодити плани детального планування території забудови масивів для учасників АТО по вул. Коперника (ІІ черга) і вул. Пирогова, затвердити проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Здолбунівській міській раді під будівництво каналізаційно-водопровідних мереж в районі масиву по провулку Щепкіна та будівництва і обслуговування стадіону Локомотив. Окрім того було погоджено кілька звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок та надано дозволи мешканцям міста на розроблення технічних документацій та затверджено ряд проектів із землеустрою та технічних документацій.
    За пропозиціями фракцій Радикальної партії О.Ляшка та ВО «Батьківщина» було прийнято звернення до Верховної Ради України щодо підвищення цін і тарифів.

    Загалом сесія пройшла досить оперативно, завдяки якісній роботі депутатів та працівників апарату міської ради на засіданнях постійних комісій.