Сьогодні відбулись засідання постійної депутатської комісій з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова комісії Українець А.Ю;) та спільне засідання комісій з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров´я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова Базан Ю.О.), з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Бабій О.О.), по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова (голова Чернецький В.З.), з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики (голова Броніч А.Й.) під головуванням секретаря міської ради Капітули В.В.

       На порядок денний виносились питання що будуть розглядатись на сьомій сесії міської ради 03 серпня 2016 року.
    Комісії обговорили та вирішили затвердити програми «Безпечне місто Здолбунів» на 2016-2017 роки та «Питна вода міста Здолбунів», а також внесення змін до міського бюджету та до місцевих програм на 2016 рік, затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2016 року.

    Прийнято рішення погодити плани детального планування території забудови масивів для учасників АТО по вул. Коперника (ІІ черга), та вул. Пирогова та проекти із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Здолбунівській міській раді під будівництво каналізаційно-водопровідних мереж та будівництва та обслуговування стадіону Локомотив.

Всі пропозиції та зауваження депутатів враховані та будуть розглянуті на сесії