Сьогодні, 27 липня 2016 року, заступник міського голови Кондратюк В.В. провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
   Про стан підготовки дошкільних навчальних закладів до нового навчального року доповіла секретар ради Капітула В.В. Керівникам дошкільних навчальних закладів доручено в термін до 01.09.2016 року перевірити стан опалювальних систем, провести ревізію запірної арматури, утеплити вікна, двері, провести поточний ремонт внутрішніх приміщень, провести поточний ремонт вуличного ігрового та спортивного обладнання, провести благоустрій територій установ, передбачити накриття для пісочниць на ігрових майданчиках.

    Виконкомом встановлено тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ОСББ міста Здолбунів. Затверджено звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2016 року.
    Лук’янчук Марію Василівну - спеціаліста 1 категорії інженера по будівництву призначено відповідальною за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.


    Затверджено тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів - 12,24 грн. за 1 куб.м. на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця, Здолбунівського району, який буде діяти з 1 серпня 2016 року.


    Затверджено склад комісії з питань захисту прав дитини. Потребуючих поліпшення житлових умов громадян взято на квартирний облік.
    Виконавчий комітет надав дозвіл на зріз аварійних дерев по вулицях 8 Березня, І. Гонти, Незалежності, Шкільній, В. Жука, Грушевського, Г. Мазепи та Коперника. Затвердив проектно – кошторисні документації. Дав дозвіл на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж.
    Заборонив на території міста Здолбунів в місцях проходження підземних кабельних ліній проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше 30 см, в тому числі: заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів та інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу завідуючої комунальним відділом по благоустрою міста Сироти І.Г., та виклику на місце виконання робіт представника ЦТЕ ПП Здолбунівського району, та представника ДТН-№7 та КЦТ-№122, які розташовані в місті Рівне вулиця Соборна, 271.


    КП “ Здолбунівське” передано бензокосу, яка була придбана Здолбунівською міською радою в 2005 році. Також дано дозвіл КП “Здолбунівське” на безкоштовну передачу цементу комунальним підприємствам міста.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

Керуюча справами виконавчого комітету С.О. Вознюк