19 травня відбувся ювілейний концерт Народного аматорського хорового колективу Здолбунівського РБК “Життя – перелилося в пісню”.
    Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, море квітів, гучні оплески, вигуки «браво», щирі слова вітання та похвали від колег, викладачів та «ветеранів» учасників хору – ось найвища нагорода за 45-річну діяльність хору на чолі з керівником Михайлом Хоменком.


    Різноманітний репертуар від жартівливих пісень до сумних, слова яких проникали в найпотаємніші куточки серця, викликали шквал почуттів та емоцій не лишив байдужим жодного слухача в залі.
    Не лишилося осторонь такої події і керівництво району та міста. Вітати ювілярів прийшли голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук, голова районної ради Олег Дацюк, заступник міського голови Володимир Кондратюк, депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк.
    Цінний подарунок та Почесну грамоту за збереження національної культури, сприяння розвитку української народної пісні, популяризацію творів національно-патріотичного змісту, активну участь у культурно-мистецьких заходах та з нагоди 45-річного ювілею колективу вручив заступник міського голови Володимир Кондратюк. Він привітав колектив з такою визначною подією в їхньому творчому житті та побажав хористам міцного здоров’я, нових успіхів та досягнень на творчій ниві. Адже всі традиції та моральні цінності передаються у піснях. Пісня – душа народу, безцінна культурна спадщина, яку ми повинні знати та берегти, яка завжди буде супроводжувати кожного з нас у житті.