27 січня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів міський голова Ольшевський І.О.

Завідуюча загальним відділом Євтушок Л.Т. доповіла про виконання делегованих повноважень виконавчого комітету Здолбунівської міської ради в 2015 році.

Прийнято рішення про організацію роботи міського автобусного маршруту загального користування «Здолбунів-експрес» (вулиці Старомильська-Мартинівка).

Затверджено для комунального підприємства «Здолбунівводоканал» нові розміри тарифів на послуги з центрального водопостачання та водовідведення.

Надана матеріальна допомога 8 учасникам АТО та поставлено на квартирний облік дві сім»ї учасників бойових дій АТО.

Затверджено списки громадян, що перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов. На 01.01.2016 року на квартирному обліку перебуває 264 сім»ї.

Враховуючи вимоги ініціаторів акції та засідання робочої групи з розробки стратегічного плану дій щодо вирішення питання експлуатації сміттєзвалища в урочищі Здовбиця, виконавчим комітетом було внесено зміни в рішення від 12.01.2016 року №1 «Про розгляд повідомлення Здовбицької сільської ради щодо безстрокової акції по перекриттю руху автомобілям, які вивозять сміття на сміттєзвалище в урочище Здовбиця», щодо наведення порядку на сміттєзвалищі.

Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 29 рішень з різних питань, розглянуто та задоволено 31 звернення громадян та 6 звернень підприємств та установ.

Керуюча справами виконавчого комітету С.О. Вознюк