27 січня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
На засіданні розглядалось питання про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. В зв’язку з зростанням витрат на очистку стічних вод на 260%, вартості електроенергії на 15%, мінімальної заробітної плати на 13% , вартості матеріалів 20% та включення до тарифу витрати на повірку водолічильників КП «Здолбунівводоканал» запропонував тариф для населення в розмірі 17,54 грн. (при наявності приладів обліку), а для населення, оселі яких не облаштовані водолічильниками та інших споживачів 16,66 грн.
    Міський голова Ольшевський І.О., запропонував членам виконкому враховуючи велике фінансове навантаження на населення міста за умови прийняття таких тарифів, і водночас з метою забезпечення повноцінного функціонування комунального підприємства розглянути інший варіант підвищення тарифів.
    Пропозиція міського голова була наступною: діючий на даний час тариф на водопостачання та водовідведення збільшити для всіх споживачів орієнтовно на 31%, що дасть змогу мінімально відшкодувати витрати підприємства.
    Такі тарифи отримали одноголосну підтримку членів виконавчого комітету і були затверджені в розмірі: для населення - 13,02 грн. (без лічильника), а за наявності лічильника – 13,82 грн. та для інших споживачів - 32,04 грн.