В ході підготовки до сорок четвертої сесії Здолбунівської міської ради відбулись засідання постійних депутатських комісій.
    17 та 21 вересня працювала комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.
    23 та 28 вересня відбулось розширене засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики за участі членів інших комісій. Депутати розглянули та погодили порядок денний та проекти рішень, що виносяться на пленарне засідання, зокрема: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2020 року; про внесення змін до місцевих програм міста та про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста.
    Комісіями були обговорені питання, що стосуються комунальної власності, господарської діяльності та земельних відносин.
  Також на засіданні було розглянуто звернення керівників промислових підприємств щодо зменшення ставок земельного податку. Дане питання запропоновано винести на розгляд сесії 30 вересня 2020 року.
    Секретар міської ради Капітула В.В. ознайомила присутніх з петицією «Асфальтування вулиці Нова між будинками №53-59», яка на сайті міської ради набрала 101 голос (зі 100 необхідних). Комісії розглянули петицію і запропонували включити її до Плану соціально-економічного розвитку міста та до Програми благоустрою міста Здолбунів на 2021 рік.
    Депутати також ознайомилися з проектами поданими на конкурс Громадського бюджету, які будуть винесені на голосування з 01.11 по 15.11 2020 року, а проекти-переможці будуть реалізовані в 2021 році.

    Шановні жителі міста. А також громадяни, які безпосередньо будуть задіяні у виборчій кампанії (голови та члени виборчих дільниць)! Напередодні проведення місцевих виборів 2020 року, з метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях, агітпунктах необхідно дотримуватися заходів щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки.
    Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств й організацій, яким належать ці приміщення, а за дотриманням протипожежного режиму - на голів виборчих дільниць та чергових.

    Загальні вимоги:
1. Приміщення повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками та протипожежним інвентарем, згідно норм належності вогнегасниками (з розрахунку на кожні 100 м кв. площі підлоги, але не менше двох вогнегасників на кожне окреме приміщення).
2. Системи пожежної автоматики, внутрішнього пожежогасіння (пожежні крани) повинні бути справними та готовими до використання.
3. Приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені не менш, ніж 2-ма евакуаційними виходами, двері яких повинні відчинятися у напрямку виходу з приміщення.
4. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.
5. Для захисту електромереж від коротких замикань використовувати лише стандартні плавкі вставки.
6. Під час експлуатації пічного опалення не залишати печі, які топляться без догляду, не доручати догляд за ними малолітнім дітям.
7. Не проводити пічного топлення безпосередньо під час голосування.
8. Опалення печей проводити тільки спеціально визначеною особою.
9. Не включати одночасно в електромережу декількох електроприборів, не перевантажувати електромережу - це може призвести до виникнення пожежі.
Заходи пожежної безпеки є обов'язковими для дотримання всіма особами, які знаходяться на території виборчої дільниці.

    Не дозволяється:
- експлуатація кабелів і проводів з пошкодженою ізоляцією;
- залишати під напругою кабелі та проводи з неізольованими струмопровідними жилами;
- застосовувати саморобні подовжувачі;
- застосовувати не сертифіковане електронагрівальне обладнання;
- користуватися пошкодженими розетками, вимикачами, відгалуджувальними та з'єднувальними коробками та іншими електроприладами;
- влаштування та експлуатація тимчасових електромереж;
- застосування для електромереж радіо та телефонних проводів;
- використовувати світильники з лампами розжарювання без захисного суцільного скла (ковпаків);
- користуватися відкритим вогнем, курити в приміщеннях виборчої дільниці;
- використовувати свічки для освітлення приміщень виборчих дільниць.
При виникненні пожежі повідомити за номером телефону 101, приступити до евакуації людей, виборчих бюлетенів та інших матеріальних цінностей, здійснити гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

   

    23 вересня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
   Виконавчим комітетом було розглянуто 23 питання порядку денного. Зокрема, члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. та керівників комунальних підприємств міста про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
  Затвердили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Здолбунівводоканал», на термін з 01.01.2020 року до 01.01.2025 року, в кількості 329,63 куб.м/1000 куб.м. піднятої води, в тому числі: втрат і не облікованих витрат води – 279,95 куб.м./1000 куб.м. піднятої води; технологічні витрати води в водопровідно-каналізаційному господарстві – 49,68 куб.м./1000 куб.м. піднятої води.
    Розглянувши клопотання КП «Здолбунівкомуненергія» затвердили тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії, що надається комунальним підприємством «Здолбунівкомуненергія» та їх структуру.
    На клопотання КП «Здолбунівське» прийнято рішення про коригування тарифу на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця в розмірі 29,14 грн. за 1м.куб. Також, в зв`язку з зростанням розміру мінімальної заробітної плати, скориговано тариф (на 14 грн) на окремий вид ритуальних послуг – копання могили в розмірі 774,55 грн. Дані тарифи будуть діяти з 01 жовтня 2020 року.
    З 01.10.2020 року в дошкільному навчальному закладі «Грайлик» буде відкрита інклюзивна група для дітей з особливими освітніми потребами.

    Начальник Здолбунівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Олександр Іванов зустрівся із заступником Здолбунівського міського голови Володимиром Кондратюком задля вирішення нагальних питань сьогодення.
    «Процес виправлення правопорушників, завжди результативніший за умови підтримки громади, у якій вони проживають, - переконаний Олександр Іванов. – Тому потрібно докладати спільних зусиль заради досягнення безпеки суспільства».
    Під час робочої зустрічі було обговорено актуальне питання подальшого виконання в умовах карантину кримінального покарання у вигляді громадських робіт, а також адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та суспільно корисних робіт. Особливу увагу було акцентовано на важливості громадської підримки у досягненні виховної мети такого виду порання чи стягнення.
    Одночасно було порушено питання долучення Здолбунівського районного відділу пробації до міської цільової програми та виділення Здолбунівською міською радою субвенції у 2021 року.

    На сайті Здолбунівської міської ради розпочато збір голосів на підтримку електронної петиції "Побудування гімнастичної перекладини в міському гідропарку". Підтримати петицію можна у розділі "Єдина система місцевих петицій" (https://petition.e-dem.ua/zdolbuniv/Petition/View/72)

    Працівниками КП "Здолбунівське" виконано роботи по освітленню провулку Зеленого, де встановлено 4 ліхтарі з діодними лампами, та пішохідного проходу з вулиці Гончара на вулицю Міцкевича - там встановлено 3 нових опори та 2 ліхтарі з діодними лампами. Відтепер рівень безпеки жителів вищеназваних вулиць буде значно вищий.

    16 вересня 2020 року відбулась зустріч міського голови Ольшевського І.О. з волонтерами, які опікуються безпритульними тваринами.
    За результатами зустрічі та з метою налагодження конструктивної і плідної роботи Здолбунівська міська рада звертається з проханням до волонтерських організацій, які здійснюють свою діяльність на території визначеній для функціонування притулку для реабілітації стерилізованих тварин в місті Здолбунові, узгодити і призначити одну відповідальну особу для комунікації.
   Саме з людиною, яку оберуть самі волонтери, комунальне підприємство «Здолбунівське» буде контактувати, вирішувати всі організаційні питання і підпише угоду про співпрацю.

    По вулиці Пирогова, на відрізку від провулку Старицького до вулиці Старицького, завершено роботи по поточному ремонту пішохідної доріжки. Площа відремонтованої доріжки становить 180 кв.м., протяжність - 120 м.п. Роботи виконано за кошти міського бюджету Красносільським ПП МВА". Відтепер дорога до школи для дітей мікрорайону буде безпечнішою.