В березні працівниками комунального підприємства " Здолбунівське" проведено роботи по ремонту мережі вуличного освітлення по вулицях Івана Огієнка, Ціолковського та частково Дружби і Шевченка. На вулиці Дружби, від будинку №1 до будинку №9, встановлено 6 ліхтарів з світлодіодними лампами, на вулиці Ціолковського - 6 , по вулиці Івана Огієнка - 15 , по вулиці Шевченка - 14. Всі роботи виконано за кошти міського бюджету.

    Здолбунівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та додаткового захисту персоналу відділу та підоблікових осіб, надала Здолбунівському районному відділу філії Державної установи “Центр пробації” у Рівненській області допомогу у вигляді медичних масок та наочної інформації. Маски планується використовувати персоналом підрозділу під час проведення реєстрації клієнтів пробації та роздавати засудженим при відсутності у останніх.

    У зв’язку з встановленням на усій території України карантину Орган реєстрації місця проживання буде проводити прийом громадян:

    Вівторок:

    з 09:00 до 13:00

    Прийом громадян проводиться за попереднім записом тел. 2-10-86.

    З метою запобігання розповсюдження коронавірусу, 23 березня 2020 року працівниками комунального підприємства "Здолбунівське" проведено санітарну обробку всіх автобусних зупинок міста спеціальними розчинами. На період карантину такі заходи будуть проводитись систематично.

    Завершені роботи з капітального ремонту пішохідної доріжки по вулиці Шкільній, між ринком "Катеринівський" та ЗОШ №6. Роботи виконало ПП "Красносільське МВА", за кошти міського бюджету. Протяжність нової доріжки становить 198 м.п., площа 445 кв.м.

    На сайті Здолбунівської міської ради розпочато збір голосів на підтримку електронної петиції "Створення комісії з контролю цін під час карантину". Підтримати петицію можна у розділі "Єдина система місцевих петицій" (http://e-dem.in.ua/zdolbuniv).