Р І Ш Е Н Н Я                                          

від16 березня  2016 року                                                                        

         Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши клопотання  Рівненського обласного військового  комісаріату про  надання дозволу   на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності інших,

створених відповідно до законів України, військових формувань  (для обслуговування адміністративного приміщення пересильного пункту ) по вулиці Чехова, 8,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Рівненському обласному військовому комісаріату на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 16641 метрів квадратних  (1,6641) гектара для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань (для обслуговування адміністративного приміщення пересильного пункту ) по вулиці Чехова, 8 в місті Здолбунові,   за рахунок земель, що перебувала у їхньому постійному користуванні.

2. Рівненському обласному військовому комісаріату замовити проект із землеустрою  в  одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Українець А. Ю.)

4. Хід виконання перевірити в березні 2017 року.

Міський голова                                                                               І.О.Ольшевський